Negocjacje – Tylko Praktyka. Wakacyjny kurs dla profesjonalistów

28.06.2021

Program Negocjacje – Tylko Praktyka powstał z myślą o negocjatorach, managerach i innych osobach, które zawodowo zajmują się prowadzeniem rozmów biznesowych np. handlowych, zakupowych, czy związanych z rozwojem biznesu. Formuła szkolenia jest skondensowana, nastawiona na praktykę i aktywne uczestnictwo osób biorących udział w programie.

Kurs odbędzie się w dniach 25 i 26 sierpnia 2021, w Krakowie na Barce "Wiślany Ogród" (okolice Mostu Dębnickiego).

Skuteczne prowadzenie negocjacji owocuje zawieraniem korzystniejszych umów biznesowych, zdolności negocjacyjne pozwalają również na rozwiązywanie sporów wewnątrz organizacji poprzez negocjacje i mediacje. Nie czekaj i podnieś skuteczność swoich działań z Heuresis® na Kursie Negocjacje – Tylko Praktyka!

2 dni intensywnych szkoleń, nastawionych na praktykę i aktywne uczestnictwo.
4 praktyczne symulacje negocjacyjne oparte na programie Certified International Professional Negotiator (CIPN®)
5 modułów tematycznych, na których oprzemy szkolenie:

  • Psychologiczne prawa negocjacji
  • Prawa psychologiczne jako baza technik i taktyk
  • Proces negocjacyjny – etapy i przebieg
  • 3 S negocjacyjne - Strategia, Scenariusz, Styl
  • Metody, techniki i taktyki stosowane na poszczególnych etapach procesu negocjacyjnego

Zajęcia poprowadzą certyfikowani Trenerzy Certified International Professional Negotiator®
(CIPN ®)

Monika Walancik

Posiada certyfikat Certified International Professional Negotiator®(CIPN®) Doświadczony negocjator, trener i ekspert w zakresie prawa. ​​Adwokat prowadzący własną kancelarię adwokacką w Krakowie. ​​Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej. Koordynator w Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. ​​Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Prawa Ukraińskiego przy Uniwersytecie Jagiellońskim i Narodowym Uniwersytecie Kijowsko-Mohylańskiej Akademii.

Krzysztof Grząba

Negocjator biznesowy, trener i manager. Ukończył studia z etyki, mediacji i negocjacji oraz socjologii biznesu i zarządzania. W ostatnich latach ukończył liczne kursy m.in. z negocjacji biznesowych, mediacji, wywiadu i kontrwywiadu biznesowego, zarządzania zwinnego oraz warsztatu trenerskiego. Uzyskał również szereg certyfikatów m.in. Certified International Professional Negotiator® oraz Certified International Professional Trainer® akredytowany przez American Certification Intitute®, Professional Customer Service a także Liderzy jutra – przywództwo, budowanie strategii i modeli biznesowych – ICAN Institute. Aktualnie zajmuje się zarządzaniem kontraktami oraz negocjacjami w spółce Skarbu Państwa. Wcześniej pracował jako negocjator oraz manager w firmach prywatnych. Z negocjacjami związany od 2014 roku. Swoje umiejętności zdobywał poprzez studia oraz pracę w kancelarii finansowej, marketingu i sprzedaży oraz jako samodzielny negocjator i manager. Zajęcia edukacyjne, wykłady oraz szkolenia prowadzi od 2012 roku.

Koszt pełnego kursu Negocjacje - Tylko Praktyka

1955zł netto + VAT

Jeżeli działasz w obszarze negocjacji, jesteś managerem lub zawodowo zajmujesz się prowadzeniem rozmów biznesowych i chcesz udoskonalić swoje techniki pod okiem specjalistów, dołącz do unikatowego kursu Negocjacje – Tylko Praktyka stworzonego przez Heuresis®!

Zachęcamy do kontaktu i składania aplikacji przez stronę internetową.
email: biuro@heuresis.pl
numer telefonu: 12 294 04 62