Doradztwo strategiczne i HR

Doradztwo strategiczne i HR realizujemy od początku istnienia firmy.

Zajmujemy się doradztwem strategicznym i HR w kilku obszarach:

Tworzenie i wdrażanie strategii

Zarządzanie przez cele, uzgadnianie i kaskadowanie celów

Modelowanie kultury organizacyjnej

Audyt procesów personalnych

Budowanie systemów oceny personelu

Budowanie systemów zarządzania personelem

W naszej pracy doradczej stawiamy na kompetentnych i współpracujących doradców z różnych dziedzin i branż, z których budujemy zespoły rozwiązujące problemy naszych klientów.
Wspieramy się autorskimi i licencjonowanymi narzędziami informatycznymi, które usprawniają i skracają realizację projektów oraz przedsięwzięć doradczych. Doradztwo HR - doradca biznesowy HR

Stosowane przez nas narzędzia i metodyka pozwalają nie tylko na optymalizację samego procesu konsultingowego, ale pozostawiają w obszarach biznesowych naszych klientów wyraźny ślad w postaci nowych narzędzi i rozwiązań.

Kompleksowe doradztwo HR

Właściwe zarządzanie zasobami ludzkimi jest ogromnie ważne na drodze do rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy mowa o małej lub średniej firmie, czy też dużej korporacji, która działa w danej branży z sukcesami od wielu lat. Każdą z nich tworzą ludzie, których motywacja do powierzonych obowiązków, zaangażowanie w rozwój i zwiększanie kompetencji jest kluczem do sukcesu. Nie bez znaczenia pozostaje także właściwe obsadzanie stanowisk, w tym także optymalizacja liczby zatrudnionych pracowników. 

Oferujemy kompleksowe doradztwo personalne obejmujące szerokie spektrum świadczonych usług. Gwarantujemy fachowe wsparcie w tworzeniu programu onboardingu. Mowa o procedurach, które będą wsparciem dla nowego pracownika, aby ten szybko wdrożył się w poszczególne procesy firmy, jak również powierzone mu obowiązki. Pozna również środowisko pracy.

Zapewniamy także support w zakresie oceny kompetencji pracowników - w tym również kadry zarządzającej. Z ich pomocą możliwa będzie weryfikacja ich działań z szerokiej perspektywy, a następnie wyciągnięcie odpowiednich wniosków związanych z wykonywaniem przez nich obowiązków. 

Nasza oferta obejmuje ponadto opracowywanie planów rozwoju pracowników. Jak wiadomo - podnoszenie ich kwalifikacji jest istotnym czynnikiem determinującym również rozwój przedsiębiorstwa. Bieżące reagowanie na zmieniające się trendy i branżowe wymagania jest kluczowe. Oczywiście bierzemy te aspekty pod uwagę planując koncepcję działań. 

Ponadto zapewniamy audyty procesów HR. Przygotowujemy diagnozę mocnych stron już wdrożonych, jak również podpowiadamy, w jakim kierunku powinno się je rozwijać. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każde przedsiębiorstwo wymaga indywidualnego podejścia. Wiemy, jak ważnym czynnikiem determinującym prowadzenie poszczególnych działań z zakresu doradztwa HR i zarządzania zasobami ludzkimi jest m.in. specyfika branży w której ono prosperuje, wielkość danej organizacji, jak również obrane przez nią cele. Nasza wieloletnia obecność na rynku, a tym samym zdobyte doświadczenie predestynuje nas do tego, aby nazwać się profesjonalistami, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób tworzyć skuteczne strategie, a następnie z powodzeniem je wdrażać. 

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji. Nasi specjaliści z przyjemnością na nie odpowiedzą, jak również omówią szczegółowo prowadzone przez nas działania. Jesteśmy zdania, że partnerskie relacje są najważniejsze. Współpraca z nami, to gwarancja zmniejszenia rotacji pracowników, skuteczne metody oceny ich wydajności i zaangażowania w powierzone obowiązki. Posiadamy wszelkie kompetencje do tego, aby podnieść ich samoocenę i wzmocnić chęć do rozwoju umiejętności

Dążymy do optymalizacji procesów i zapewniamy profesjonalne wsparcie. Dokładamy starań, aby ograniczyć koszty pracownicze przy jednoczesnym rozwoju zatrudnionych osób. Oprócz gotowych rozwiązań zapewniamy rekomendacje ściśle dopasowane do potrzeb i kierunku rozwoju danego przedsiębiorstwa. Już dziś zapraszamy do kontaktu.


Dlaczego warto zaufać Heuresis

Doświadczenie

Przygotowaliśmy i wdrożyliśmy setki programów i rozmaite rozwiązania doskonalące poszczególne procesy i funkcje.

Sprawdzone narzędzia

Posługujemy się sprawdzonymi podejściami i narzędziami.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za efekty biznesowe naszych działań doradczych.

Czas

Pomagamy osiągnąć najlepsze rezultaty w optymalnym czasie.


Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami i uzgodnij z nami szczegóły swojego projektu:

Formularz kontaktowy