Kursy, Szkolenia dla Trenerów

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSOKO CENIONE I UNIKALNE W POLSCE KURSY - SZKOLENIA DLA TRENERÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ CERTYFIKACJI AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE® (ACI®)!

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z edukowaniem ludzi dorosłych? Jesteś ekspertem w swojej branży i chcesz nauczyć się, jak efektywnie przekazywać wiedzę, którą posiadasz? Interesuje Cię czynne prowadzenie szkoleń? Jeśli tak, to nasze szkolenie trenerskie jest właśnie dla Ciebie.

Biorąc udział w naszym kursie, poznasz najskuteczniejsze metody i techniki stosowane w uczeniu ludzi dorosłych, nauczysz się realizowania całego cyklu szkoleniowego, począwszy od identyfikacji potrzeb szkoleniowych uczestników i projektowania szkolenia, poprzez prowadzenie warsztatów,
a na ewaluacji poziomu wiedzy i umiejętności uczestników po szkoleniu kończąc.

Niezaprzeczalną korzyścią z uczestnictwa w naszym szkoleniu jest też możliwość podejścia do egzaminu certyfikującego American Certification Institute® (ACI®), a po jego zdaniu dołączenia do grona tysięcy osób z całego świata mogących się poszczycić certyfikatem Certified International Professional Trainer. Do certyfikacji możesz także podejść osobno, nie uczestnicząc wcześniej w naszym szkoleniu, jednak zachęcamy Cię do wzięcia w nim udziału, gdyż metody i techniki stosowane podczas warsztatów dają niepowtarzalną okazję przećwiczenia stosowania nowo nabytej wiedzy i umiejętności w praktyce, a same warsztaty są czasem wymiany doświadczeń uczestników między sobą oraz między uczestnikami a trenerem.

Wyjątkowość naszego szkolenia trenerskiego objawia się również w innowacyjnej formule blended-learningu, w której jest ono realizowane. Obejmuje ona zarówno warsztaty prowadzone na żywo, jak i zajęcia online realizowane na platformie e-learningowej.  

Przed rozpoczęciem szkolenia czeka Cię badanie kompetencji – test online, dzięki któremu dowiesz się, które zagadnienia z zakresu szkolenia są Ci już znane, które będą dla Ciebie zupełnie nowe,
a które wymagają przypomnienia i utrwalenia. Badanie kompetencji również nam dostarcza cennych informacji – dzięki niemu możemy projektować szkolenie tak, aby było ono dla Ciebie jak najbardziej przydatne i owocne.

Nasze szkolenie trenerskie jest częścią serii opartych o standardy ACI® programów rozwojowych Excellent Business Trainer®. Programy ACI® są dopasowane do wymagań Europejskiej Ramy Kwalifikacji (EQF).

BEZPŁATNA REZERWACJA!

Najbliższe szkolenie startuje:

10.04.2024 r., Kraków

Kolejne szkolenia startują:

20.09.2024 r., Kraków

PODZIEL SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ, ABY ZWIĘKSZYĆ WARTOŚĆ FIRMY!

Zgłoś się już dziś!
<kliknij, aby rozwinąć>

NASZE DOŚWIADCZENIE PRACY ROZWOJOWEJ Z EDUKATORAMI:

 • Ponad 60 kursów trenerskich
 • Ponad 750 wyszkolonych trenerów w różnych dziedzinach biznesowych i zawodowych (BHP, Jakość, Kompetencje miękkie, instruktorzy zawodu i inne)
 • Najbardziej nietypowa dziedzina w które wprowadzaliśmy umiejętności uczenia ludzi dorosłych: Prowadzenie badań nieniszczących
 • Ponad 6000 godzin pracy z trenerami w różnych specjalnościach
 • Ponad 300 trenerów certyfikowanych w Polsce i 11 000 w Europie, Azji i USA.

UCZESTNIK WYBRANEGO PROGRAMU ROZWOJOWEGO:

 • zdiagnozuje i rozwinie kompetencje trenera zarządzania,
 • usystematyzuje, poszerzy oraz pogłębi wiedzę i umiejętności w zakresie metodologii pracy szkoleniowej z ludźmi dorosłymi,
 • będzie mógł potwierdzić kompetencje poprzez uzyskanie certyfikatu trenera na właściwym dla siebie poziomie,
 • znajdzie się w elitarnej grupie trenerów o kompetencjach zawodowych, potwierdzonych powszechnie uznawanym certyfikatem.


Poznaj opinie naszych uczestnikówZ czego składa się szkolenie?Badanie kompetencji

Z badania dowiesz się czego powinieneś się nauczyć. Pozwoli Ci ono monitorować, czy podczas szkolenia uzupełniasz tą wiedzę i umiejętności, które są Ci potrzebne.


Dostęp do platformy e-learningowej

Dostęp do platformy będziesz miał podczas całego kursu i do dwóch miesięcy po jego zakończeniu. E-learning zawiera zarówno materiały jak i daje Ci możliwość szybkiej komunikacji z opiekunem Waszej grupy oraz innymi uczestnikami szkolenia.


Warsztaty z trenerem

Podczas warsztatów przećwiczysz konkretne umiejętności, opracujesz lub uzyskasz narzędzia managerskie, które pozwolą Ci efektywnie pracować.


Egzamin certyfikujący

Egzamin będziesz zdawał na wybranym poziomie i  będzie on zróżnicowany w zależności od poziomu.


Baza narzędzi

Znamy samotność szefa, dlatego oferujemy Ci dostęp do społeczności profesjonalistów i konsultantów, z którymi na bieżąco będziesz mógł wymieniać doświadczenia, konsultować się i inspirować.

Egzamin i certyfikacja

Egzamin składa się z testu zawierającego 80 pytań jednokrotnego wyboru oraz, w zależności od wybranego poziomu, z prezentacji zadania zarządczego lub projektu zarządczego.

Tylko u nas uzyskasz certyfikat wystawiany przez American Certification Institute (ACI) – cieszącą się uznaniem na całym świecie firmę, która działa już od 1999 r., a swoje wymagania certyfikacyjne na bieżąco przystosowuje do dynamicznie zmieniających się realiów biznesowych.

Certyfikat American Certification Institute

Dlaczego warto certyfikować się z American Certification Institute®?

 • Jest to certyfikacja przygotowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów, dlatego jest bardzo praktyczna.
 • Długoletnie doświadczenie - firma działa od 1999 roku.
 • Ponad 1 mln certyfikatów wydanych na całym świecie
  z różnych dziedzin - w tym 122 tys. certyfikatów managerskich.
 • Wygoda i elastyczność - możesz przystąpić do części teoretycznej online kiedy chcesz, a termin części praktycznej dopasujemy do Ciebie.
 • Wymagania certyfikacyjne są na bieżąco przystosowywane do zmieniających się realiów biznesowych.

Kurs Trener z możliwością certyfikacji na poziomie: Certified International Professional Trainer® CIPT®


DO UDZIAŁU W KURSIE ZAPRASZAMY:

 • osoby, które pragną uczyć innych i chcą to robić profesjonalnie,
 • osoby, które posiadają wiedzę ekspercka i chcą się nauczyć projektować i prowadzić szkolenia metodami interaktywnymi,
 • managerów, którzy chcą rozwijać swoje zespoły korzystając z narzędzi i świadomie modelując procesy grupowego uczenia się,
 • trenerów wewnętrznych, którzy pragną udoskonalić swój warsztat trenerski i prowadzić ciekawsze szkolenia z jakości, bhp, obsługi narzędzi informatycznych, procedur i innych potrzebnych w firmie zagadnień,
 • trenerów, którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę  i umiejętności oraz potwierdzić je uznanym międzynarodowym certyfikatem.

ZAKRES MERYTORYCZNY

Certified International Professional Trainer ®

TRENER JAKO KONSULTANT

Obejmuje zagadnienia związane z efektywną realizacją cyklu szkoleniowego od analizy ról zawodowych poprzez identyfikację i analizę potrzeb szkoleniowych do ewaluacji włącznie.

Narzędzia badawcze w pracy trenera

•Statystyka – da się z nią żyć

•Analiza roli – narzędzia i metody

•Analiza potrzeb rozwojowych – narzędzia i metody

•Ewaluacja – co należy do trenera a co nie – narzędzia i metody.

TRENER I JEGO ŚRODOWISKO SZKOLENIOWE

Obejmuje zagadnienia związane z efektywnym prowadzeniem procesu szkoleniowego w tym zwłaszcza projektowanie szkoleń, dobór metod szkoleniowych adekwatnych dla celu szkolenia oraz prowadzenie szkolenia i świadome stymulowanie
i zarządzanie procesem grupowym.

•Budowa celów adekwatnych do poziomu i etapu rozwoju  grupy szkoleniowej

•Dobór metod szkoleniowych, strukturyzowanie szkolenia i sesji

•Scenariusz szkolenia i pomiar efektywności pracy trenera •Proces grupowy i rola trenera na każdym z etapów procesu grupowego

•Prawa psychologiczne w procesie rozwojowym.

TRENER JAKO AGENT ZMIAN W ORGANIZACJI

Obejmuje zagadnienia związane z zarządzaniem zmianą.

•Zmiana osobista i organizacyjna

•Budowanie zaangażowania

•Transformacja i adaptacja w zmianie

•Opór – rodzaje, poziomy, narzędzia.

8 atutów Heuresis, czyli dlaczego warto się szkolić właśnie u nas


Mamy 20 lat doświadczenia w szkoleniach dla managerów

Pracowaliśmy i pracujemy z managerami wszystkich szczebli firm różnych branż i wielkości, dlatego niezależnie od tego, czy Twoja firma to działające lokalnie mikroprzedsiębiorstwo, czy międzynarodowa korporacja – u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Tylko u nas uzyskasz certyfikat wystawiany przez American Certification Institute (ACI)

Cenimy Twój czas: szkolimy, wykorzystując blended learning – nowoczesną formułę łączącą w sobie zajęcia na żywo z tymi odbywającymi się online. Pozwala ona na zoptymalizowanie czasu szkolenia, a dokładnie na skrócenie go średnio o połowę.

Stawiamy na praktykę: wierzymy, że najważniejsze jest nie samo zdobycie wiedzy, a wykorzystanie jej w codziennym życiu, dlatego prowadzone przez naszych trenerów zajęcia są praktyczne i zawierają wyłącznie treści i narzędzia gotowe do wykorzystania w pracy zawodowej.

Wysoko wykwalifikowana i kompetentna kadra trenerska: nasi trenerzy dobrze wiedzą, do czego ma się przydać przekazywana przez nich wiedza, dlatego nastawieni są na skuteczność szkoleniairozwiązywanie problemów uczestników.

Dbamy o Ciebie także po zakończeniu szkolenia, oferując Ci dostęp do bazy danych, wymianę doświadczeń i konsultacje.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, także w kwestiach finansowych, dlatego możesz mieć pewność, że szczegóły płatności za Twoje szkolenie omówimy z Tobą indywidualnie oraz zaproponujemy jej korzystne warunki.

Zgłoś się już dziś!
<kliknij, aby rozwinąć>

NASZ TRENER


EWA DAROS

Ekspert z zakresu edukacji i biznesu, wieloletni praktyk w kreowaniu marki i PR z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Ekspert w budowaniu narzędzi edukacyjnych dedykowanych kształceniu przez internet z zastosowaniem narzędzi pracy zdalnej i metod aktywizujących. Doświadczony nauczyciel języka angielskiego. 

Posiada kwalifikacje trenera oraz dyplom z zakresu biznesu i administracji oraz certyfikat lidera, które zdobyła w Londynie.

Pracowała jako nauczyciel języka angielskiego, a także jako zastępca managera w placówce edukacyjnej w Wielkiej Brytanii. Ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zarządzania dla liderów, managerów oraz z zakresu biznesu i obsługi klienta, które zdobyła pracując jako Trener/Assessor w Cambridge w Wielkiej Brytanii. 

Na bieżąco współpracuje z organizacjami NGO w zakresie promocji i marketingu ich działań.

Jej dziedzina specjalizacji to: metodyka szkoleń dla dorosłych, narzędzia pracy zdalnej, style zarządzania i motywowania oraz zarządzanie zmianą w organizacji. Prowadzi szkolenia dla trenerów, managerów edukacji, zarządzania jakością, zarządzania projektami oraz szkolenia językowe Business English.

CENNIK


Wartość pełnego kursu blended learning

6800 zł + VAT


Pełny kurs blended learning obejmuje:

 • Badanie kompetencji, test dostarcza cennych informacji o tym, czego możesz nauczyć się na kursie,
 • E- learning, - Profesjonalny trener -  ułatwia uczenie się przed zjazdami stacjonarnymi oraz pozwala poznać nowe i utrwalić poznane podczas kursu treści merytoryczne
 • 4 dni intensywnych zajęć warsztatowych, pełnych praktycznych ćwiczeń
 • Badanie post – zilustruje Ci jak wiele nauczyłeś się w trakcie kursu

Możesz też wybrać poszczególne elementy kursu i uczyć się we własnym tempie


Dostępne są następujące części kursu:

 • Badanie kompetencji – dzięki któremu zidentyfikujesz swoje luki kompetencyjne oraz możliwości rozwoju zawodowego - 

300 zł + VAT

 • Kurs elearningowy – Profesjonalny trener – 10 godzin lekcji elearningowych w sposób systematyczny i interaktywny dostarczających kluczowych informacji ułatwiających prowadzenie szkoleń dla ludzi dorosłych - 

600 zł + VAT


Jeśli chcesz się również certyfikować, to koszt certyfikacji wynosi 360$, przeliczane według kursu średniego NBP.


W ramach szkolenia otrzymasz materiały szkoleniowe w postaci pigułek wiedzy oraz dostęp do materiałów elektronicznych na platformie e-learningowej.

Każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzyma  indywidualny certyfikat potwierdzający nabyte i rozwinięte umiejętności managerskie i liderskie.

Cena szkolenia obejmuje również obiad i poczęstunek w trakcie szkolenia.


KOLEJNE KROKI


 1. Wyślij formularz zgłoszeniowy

2. Wypełnij badanie kompetencji

3. Zaloguj się na platformie elearningowej i zacznij poznawać poszczególne zagadnienia

4. W wybranym terminie zgłoś się na warsztaty stacjonarne i dziel się swoją wiedzą oraz poznawaj doświadczenia innych

5. Korzystaj z bazy wiedzy zamieszczonej na platformie i rozwijaj się w przyśpieszonym tempie!

6. Po zakończeniu kursu sprawdź, czego się nauczyłeś wypełniając badanie ex post!

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Jeśli czujesz, że lepiej odnajdziesz się w organizowaniu szkoleń i zarządzaniu nimi niż w ich prowadzeniu, zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową dla managerów edukacji.