Kursy, Szkolenia dla Managerów Rozwoju Kapitału Ludzkiego

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSOKO CENIONE I UNIKALNE W POLSCE SZKOLENIE DLA MANAGERÓW ROZWOJU KAPITAŁU LUDZKIEGO Z MOŻLIWOŚCIĄ CERTYFIKACJI AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE® (ACI®)!

W swojej firmie odpowiadasz za organizację szkoleń i zarządzanie nimi lub przygotowujesz się do objęcia stanowiska, na którym będzie to należało do Twoich obowiązków? Wierzysz, że rozwój pracowników przynosi korzyści nie tylko im samym, ale i całej firmie? Jeśli tak, to nasze szkolenie dla managerów edukacji jest właśnie dla Ciebie.

Dzięki naszemu kursowi będziesz precyzyjnie identyfikować i analizować potrzeby szkoleniowe pracowników w swojej firmie. Nauczysz się także projektować szkolenia tak, aby były one ciekawe,
a jednocześnie merytorycznie użyteczne dla uczestników i by wypełniały ich luki kompetencyjne. Dowiesz się też, dlaczego zmiana jest tak istotnym zjawiskiem w organizacji, jak nią zarządzać i jakie problemy mogą się z tym wiązać. Niezaprzeczalną korzyścią z uczestnictwa w naszym szkoleniu jest też możliwość podejścia do egzaminu certyfikującego American Certification Institute® (ACI®), a po jego zdaniu dołączenia do grona tysięcy osób z całego świata mogących się poszczycić certyfikatem Certified International Professional Training Manager. Do certyfikacji możesz także podejść osobno, nie uczestnicząc wcześniej w naszym szkoleniu, jednak zachęcamy Cię do wzięcia w nim udziału, gdyż metody i techniki stosowane podczas warsztatów dają niepowtarzalną okazję przećwiczenia stosowania nowo nabytej wiedzy i umiejętności w praktyce, a same warsztaty są czasem wymiany doświadczeń uczestników między sobą oraz między uczestnikami a trenerem. Szkolenia dla Managerów Rozwoju Kapitału Ludzkiego - kursy managerskie dla pracujących w branży edukacji z międzynarodowym certyfikatem dla kierowników działów szkoleń i rozwoju, kadry kierowniczej uczelni oraz managerów i właścicieli firm szkoleniowych, prowadzone przez doświadczonych trenerów-praktyków - Heuresis

Wyjątkowość naszego szkolenia dla managerów rozwoju kapitału ludzkiego objawia się również
w innowacyjnej formule blended-learningu, w której jest ono realizowane. Obejmuje ona zarówno warsztaty prowadzone na żywo, jak i zajęcia online realizowane na platformie e-learningowej.  

Przed rozpoczęciem szkolenia czeka Cię badanie kompetencji – test online, dzięki któremu dowiesz się, które zagadnienia z zakresu szkolenia są Ci już znane, które będą dla Ciebie zupełnie nowe,
a które wymagają przypomnienia i utrwalenia. Badanie kompetencji również nam dostarcza cennych informacji – dzięki niemu możemy projektować szkolenie tak, aby było ono dla Ciebie jak najbardziej przydatne i owocne.

Nasze szkolenie dla managerów rozwoju kapitału ludzkiego jest częścią serii opartych o standardy ACI® programów rozwojowych Excellent Business Trainer®. Programy ACI® są dopasowane do wymagań Europejskiej Ramy Kwalifikacji (EQF).

Materiały blended learning zostały wypracowane w trakcie projektu EOG: Nowa Jakość w Edukacji.

BEZPŁATNA REZERWACJA!

Najbliższe szkolenie startuje:

25.09.2024 r., Kraków

PODZIEL SIĘ SWOJĄ WIEDZĄ, ABY ZWIĘKSZYĆ WARTOŚĆ FIRMY!

Zgłoś się już dziś!
<kliknij, aby rozwinąć>

NASZE DOŚWIADCZENIE PRACY ROZWOJOWEJ Z EDUKATORAMI:

 • Ponad 60 kursów trenerskich
 • Ponad 750 wyszkolonych trenerów w różnych dziedzinach biznesowych i zawodowych (BHP, Jakość, Kompetencje miękkie, instruktorzy zawodu i inne)
 • Najbardziej nietypowa dziedzina w które wprowadzaliśmy umiejętności uczenia ludzi dorosłych: Prowadzenie badań nieniszczących
 • Ponad 6000 godzin pracy z trenerami w różnych specjalnościach
 • Ponad 300 trenerów certyfikowanych w Polsce i 11 000 w Europie, Azji i USA.

UCZESTNIK WYBRANEGO PROGRAMU ROZWOJOWEGO:

 • Doprecyzuje swoją rolę jako managera działu szkoleń i trenera wewnętrznego
 • Usystematyzuje, poszerzy oraz pogłębi wiedzę w zakresie celów i metodologii pracy szkoleniowej z ludźmi dorosłymi,
 • Poszerzy swój warsztat managerski i szkoleniowy i uzyska poczucie uzasadnionej kompetencji w zakresie umiejętności zarządzania działem szkoleń i prowadzenia treningów.
 • Zwiększy jakość i usprawni zarządzanie projektami rozwojowymi, wykorzystując narzędzia jakościowe i z zakresu zwinnego zarządzania projektami rozwojowymi.

Poznaj opinie naszych uczestników


Z czego składa się szkolenie?Badanie kompetencji

Z badania dowiesz się czego powinieneś się nauczyć. Pozwoli Ci ono monitorować, czy podczas szkolenia uzupełniasz tą wiedzę i umiejętności, które są Ci potrzebne.


Dostęp do platformy e-learningowej

Dostęp do platformy będziesz miał podczas całego kursu i do dwóch miesięcy po jego zakończeniu. E-learning zawiera zarówno materiały jak i daje Ci możliwość szybkiej komunikacji z opiekunem Waszej grupy oraz innymi uczestnikami szkolenia.


Warsztaty z trenerem

Podczas warsztatów przećwiczysz konkretne umiejętności, opracujesz lub uzyskasz narzędzia managerskie, które pozwolą Ci efektywnie pracować.


Egzamin certyfikujący

Egzamin będziesz zdawał na wybranym poziomie i  będzie on zróżnicowany w zależności od poziomu.


Baza narzędzi

Znamy samotność szefa, dlatego oferujemy Ci dostęp do społeczności profesjonalistów i konsultantów, z którymi na bieżąco będziesz mógł wymieniać doświadczenia, konsultować się i inspirować.

Egzamin i certyfikacja

Egzamin składa się z testu zawierającego 80 pytań jednokrotnego wyboru oraz, w zależności od wybranego poziomu, z prezentacji zadania zarządczego lub projektu zarządczego.

Tylko u nas uzyskasz certyfikat wystawiany przez American Certification Institute (ACI) – cieszącą się uznaniem na całym świecie firmę, która działa już od 1999 r., a swoje wymagania certyfikacyjne na bieżąco przystosowuje do dynamicznie zmieniających się realiów biznesowych.

Certyfikat American Certification Institute

Dlaczego warto certyfikować się z American Certification Institute®?

 • Jest to certyfikacja przygotowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów, dlatego jest bardzo praktyczna.
 • Długoletnie doświadczenie - firma działa od 1999 roku.
 • Ponad 1 mln certyfikatów wydanych na całym świecie
  z różnych dziedzin - w tym 122 tys. certyfikatów managerskich.
 • Wygoda i elastyczność - możesz przystąpić do części teoretycznej online kiedy chcesz, a termin części praktycznej dopasujemy do Ciebie.
 • Wymagania certyfikacyjne są na bieżąco przystosowywane do zmieniających się realiów biznesowych.

Kurs Manager Rozwoju Kapitału Ludzkiego z możliwością certyfikacji na poziomie: Certified International Professional Training Manager®  CIPTM®


DO UDZIAŁU W KURSIE ZAPRASZAMY:

 • osoby, które pragną rozwijać swoje kompetencje w zakresie zarządzania wszelkiego rodzaju placówkami edukacyjnymi,
 • osoby, które pragną rozwija swoją karierę w zarządzaniu edukacją edukacji osób dorosłych
 • managerów edukacji, którzy pragną wprowadzić swoje placówki edukacyjne na światowy poziom
 • osoby, które pragną dzielić swoim doświadczeniem w zarządzaniu placówkami edukacyjnymi, doskonalić jakość oferty edukacyjnej, systemów organizacyjnych, realizowanych procesów i projektów.

ZAKRES MERYTORYCZNY

Certified International Professional Training Manager®

BUDOWANIE I POMNAŻANIE KAPITAŁU LUDZKIEGO W PRZEDSIĘBIORSTWIE

•Ludzie kapitał czy zasób

•Kapitał ludzki i jego pomiar, czyli jak zmierzyć nie mierzalne

•Jak dobierać narzędzia rozwojowe w zależności od poziomu kompetencji podwładnych i potrzeb i możliwości firmy

TRENING, MENTORING, COACHING, FACYLITACJA, SETY – JAKO NARZĘDZIA ROZWIJANIA JEDNOSTEK I ZESPOŁÓW

•Trening – cykl treningowy i zarządzanie jego cyklem

•Mentoring, coaching, facylitacja – podobieństwa i różnice

•Mentoring – cele, uczestnicy, charakter relacji, proces, narzędzia

•Coaching – cele, rodzaje, uczestnicy, charakter relacji, proces, narzędzia

•Facylitacja – cele, uczestnicy, proces, narzędzia

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI ROZWOJOWYMI

•Jakość działań rozwojowych a organizacja projektu rozwojowego

•Zarządzanie projektem rozwojowym przy wykorzystaniu metodych zwinnych i tradycyjnych

•Monitoring projektu w metodykach zwinnych i budowanie synergii

•Pomiar efektywności  i jakości projektu rozwojowego

8 atutów Heuresis, czyli dlaczego warto się szkolić właśnie u nas


Mamy 20 lat doświadczenia w szkoleniach dla managerów

Pracowaliśmy i pracujemy z managerami wszystkich szczebli firm różnych branż i wielkości, dlatego niezależnie od tego, czy Twoja firma to działające lokalnie mikroprzedsiębiorstwo, czy międzynarodowa korporacja – u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Tylko u nas uzyskasz certyfikat wystawiany przez American Certification Institute (ACI)

Cenimy Twój czas: szkolimy, wykorzystując blended learning – nowoczesną formułę łączącą w sobie zajęcia na żywo z tymi odbywającymi się online. Pozwala ona na zoptymalizowanie czasu szkolenia, a dokładnie na skrócenie go średnio o połowę.

Stawiamy na praktykę: wierzymy, że najważniejsze jest nie samo zdobycie wiedzy, a wykorzystanie jej w codziennym życiu, dlatego prowadzone przez naszych trenerów zajęcia są praktyczne i zawierają wyłącznie treści i narzędzia gotowe do wykorzystania w pracy zawodowej.

Wysoko wykwalifikowana i kompetentna kadra trenerska: nasi trenerzy dobrze wiedzą, do czego ma się przydać przekazywana przez nich wiedza, dlatego nastawieni są na skuteczność szkoleniairozwiązywanie problemów uczestników.

Dbamy o Ciebie także po zakończeniu szkolenia, oferując Ci dostęp do bazy danych, wymianę doświadczeń i konsultacje.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, także w kwestiach finansowych, dlatego możesz mieć pewność, że szczegóły płatności za Twoje szkolenie omówimy z Tobą indywidualnie oraz zaproponujemy jej korzystne warunki.

Zgłoś się już dziś!
<kliknij, aby rozwinąć>

NASZ TRENER


EWA DAROS

Posiada doświadczenie managerskie i trenerskie zdobyte w Polsce i Wielkiej Brytanii. Zarządzała zespołem w placówce edukacyjnej w Londynie, szkoliła managerów na Uniwersytecie Cambridge.

Specjalizuje się w szkoleniach dla managerów i trenerów biznesu. W Polsce spędziła wiele godzin pracując w dużej międzynarodowej firmie i prowadząc szkolenia dla klientów biznesowych.

W trakcie tego szkolenia będzie dostarczać bezcennej wiedzy zachęcając do merytorycznej dyskusji oraz udzielając wszechstronnej i niezwykle trafnej informacji zwrotnej.

CENNIK

Wartość pełnego kursu blended learning

6800 zł + VAT


Pełny kurs blended learning obejmuje:

 • Badanie kompetencji, test dostarcza cennych informacji o tym, czego możesz nauczyć się na kursie,
 • E- learning, - Manager Rozwoju Kapitału Ludzkiego-  ułatwia uczenie się przed zjazdami stacjonarnymi oraz pozwala poznać nowe i utrwalić poznane podczas kursu treści merytoryczne
 • 4 dni intensywnych zajęć warsztatowych, pełnych praktycznych ćwiczeń
 • Badanie post – zilustruje Ci jak wiele nauczyłeś się w trakcie kursu

Możesz też wybrać poszczególne elementy kursu i uczyć się we własnym tempie


Dostępne są następujące części kursu:

 • Badanie kompetencji – dzięki któremu zidentyfikujesz swoje luki kompetencyjne oraz możliwości rozwoju zawodowego - 

300 zł + VAT

 • Kurs elearningowy – Manager Rozwoju Kapitału Ludzkiego – 10 godzin lekcji elearningowych w sposób systematyczny i interaktywny dostarczających kluczowych informacji ułatwiających zarzadzanie w edukacji. Kurs obejmuje kwestie związane z edukacja ludzi dorosłych, zarządzanie projektami rozwojowymi oraz zarządzanie jakością w edukacji 

1 600 zł + VAT


Jeśli chcesz się również certyfikować, to koszt certyfikacji wynosi 410$, przeliczane według kursu średniego NBP.


W ramach szkolenia otrzymasz materiały szkoleniowe w postaci pigułek wiedzy oraz dostęp do materiałów elektronicznych na platformie e-learningowej.

Każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzyma  indywidualny certyfikat potwierdzający nabyte i rozwinięte umiejętności managerskie i liderskie.

Cena szkolenia obejmuje również obiad i poczęstunek w trakcie szkolenia.

KOLEJNE KROKI


 1. Wyślij formularz zgłoszeniowy

2. Wypełnij badanie kompetencji

3. Zaloguj się na platformie elearningowej i zacznij poznawać poszczególne zagadnienia

4. W wybranym terminie zgłoś się na warsztaty stacjonarne i dziel się swoją wiedzą oraz poznawaj doświadczenia innych

5. Korzystaj z bazy wiedzy zamieszczonej na platformie i rozwijaj się w przyśpieszonym tempie!

6. Po zakończeniu kursu sprawdź, czego się nauczyłeś wypełniając badanie ex post!

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Jeśli czujesz, że lepiej odnajdziesz się w aktywnym prowadzeniu szkoleń niż w ich organizacji i zarządzaniu nimi, zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową dla trenerów