Kursy, Szkolenia dla Managerów Średniego Szczebla

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSOKO CENIONE I UNIKALNE W POLSCE SZKOLENIE DLA MANAGERÓW ŚREDNIEGO SZCZEBLA Z MOŻLIWOŚCIĄ CERTYFIKACJI AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE® (ACI®)!

Piastujesz stanowisko kierownicze na średnim szczeblu, na którym do Twoich obowiązków należy m.in. zarządzanie kierownikami lub przygotowujesz się do takiej pracy? Oprócz kompetencji liderskich i wiedzy branżowej są Ci potrzebne także kompetencje związane z zarządzaniem strategicznym? Chcesz zyskać wiedzę z tak istotnych w dynamicznie zmieniających się realiach biznesowych obszarów, jak zarządzanie zmianą czy kompetencjami? Jeśli tak, to nasze szkolenie dla managerów średniego szczebla jest właśnie dla Ciebie.

Na naszym kursie nauczymy Cię zarządzać wartością firmy oraz kapitałem klientów, dzięki czemu Twoje kontakty biznesowe będą owocne i korzystne zarówno dla Twojej firmy, jak i dla klientów, co przełoży się na realny wzrost wartości przedsiębiorstwa. Poznasz też koncepcję zarządzania strategicznego, która pozwoli Ci zdiagnozować typ rynku, na którym funkcjonuje Twoja firma oraz jej pozycję strategiczną na nim. Zdobywając wiedzę na temat zarządzania personelem i kompetencjami odkryjesz, jak diagnozować poziomy kompetencji swoich podwładnych i planować ich rozwój tak, by odpowiadały one na coraz szybciej zmieniające się potrzeby otoczenia biznesowego.

Niezaprzeczalną korzyścią z uczestnictwa w naszym szkoleniu jest też możliwość podejścia do egzaminu certyfikującego American Certification Institute® (ACI®), a po jego zdaniu dołączenia do grona tysięcy osób z całego świata mogących się poszczycić certyfikatem Certified International Professional Manager. Do certyfikacji możesz także podejść osobno, nie uczestnicząc wcześniej w naszym szkoleniu, jednak zachęcamy Cię do wzięcia w nim udziału, gdyż metody i techniki stosowane podczas warsztatów dają niepowtarzalną okazję przećwiczenia stosowania nowo nabytej wiedzy i umiejętności w praktyce, a same warsztaty są czasem wymiany doświadczeń uczestników między sobą oraz między uczestnikami a trenerem.

Wyjątkowość naszego szkolenia dla managerów edukacji objawia się również
w innowacyjnej formule blended-learningu, w której jest ono realizowane. Obejmuje ona zarówno warsztaty prowadzone na żywo, jak i zajęcia online realizowane na platformie e-learningowej.  

Przed rozpoczęciem szkolenia czeka Cię badanie kompetencji – test online, dzięki któremu dowiesz się, które zagadnienia z zakresu szkolenia są Ci już znane, które będą dla Ciebie zupełnie nowe,
a które wymagają przypomnienia i utrwalenia. Badanie kompetencji również nam dostarcza cennych informacji – dzięki niemu możemy projektować szkolenie tak, aby było ono dla Ciebie jak najbardziej przydatne i owocne.

Nasze szkolenie dla managerów średniego szczebla realizowane jest zgodnie z programem ACI® dopasowanym do wymagań Europejskiej Ramy Kwalifikacji (EQF).

REZERWACJA!

Najbliższe szkolenie startuje:

10.10.2024r., Kraków

STWÓRZ INNOWACYJNY EKOSYSTEM I STYMULUJ ROZWÓJ FIRMY!

Zgłoś się już dziś!
<kliknij, aby rozwinąć>

Dzięki naszemu szkoleniu:

 • poznasz najnowsze metody i techniki zarządzania dedykowane dla managerów średniego i wyższego szczebla, które pomogą Ci poprawić efektywność pracy Twojej oraz Twojego zespołu
 • wymienisz doświadczenia i wzmocnisz swoje poczucie kompetencji
 • wzmocnisz swoją pozycję efektywnego szefa szefów
 • uzyskasz możliwość certyfikacji ACI, dzięki której wiarygodnie i szybko zaprezentujesz swoje umiejętności z zakresu zarządzania na średnim i wyższym szczeblu.

Szkolenie Profesjonalnego Managera jest prowadzone przez ekspertów dla ekspertów. Nasi trenerzy to osoby, które mogą poszczycić się licznymi sukcesami zawodowymi, a na ich bogate, wieloletnie doświadczenie składają się setki godzin spędzonych na aktywnym prowadzeniu szkoleń.


KURS EXCELLENCE IN MANAGEMENT W LICZBACH

 • Ponad 880 zrealizowanych kursów managerskich 
 • Ponad 12 000 wyszkolonych managerów z różnych branż
 • Najbardziej nietypowa branża w której rozwijaliśmy kompetencje managerskie: gięcie szkła
 • Najbardziej wymagająca branża w której doskonaliliśmy kompetencje managerskie: lotnicza
 • Ponad 35 000 godzin pracy z managerami różnych szczebli
  i z różnych branż
 • 102 managerów certyfikowanych w Polsce i 156 000
  w Europie, Azji i USA.

Poznaj opinie naszych uczestników


Szkolenie dla managerów średniego i wyższego szczebla z możliwością certyfikacji na poziomie Certified International Professional Manager® CIPM®


Szkolenie kierowane jest do:

 • osób posiadających praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami managerów niższego szczebla, którzy pragną wzbogacić swoja wiedze na temat aktualnych trendów i narzędzi do zarządzania na tym szczeblu,
 • osób, które pragną wymienić praktyczne doświadczenia, zainspirować się i szukają rozwiązań dla praktyczny problemów managerskich z którymi się borykają,
 • osób, które pragną uzyskać interdyscyplinarną wiedzę zarządczą, która wesprze ich w wykonywaniu codziennych zadań managerskich
ZAKRES MERYTORYCZNY

Certified International Professional Manager® CIPM®

Zarządzanie kluczowymi kapitałami firmy

 • Zarządzanie wartością firmy
 • Elementy managerskie finansów dla niefinansistów
 • Zarządzanie kapitałem klientów
 • Rola i odpowiedzialność lidera

Zarządzanie strategiczne

 • Analiza pozycji strategicznej
 • Diagnoza pozycji strategicznej
 • Diagnoza typu rynku, na którym funkcjonuje firma
 • Budowanie strategii firmy w czasach VUCA

Manager jako katalizator zmian

 • Rodzaje zmian w firmach
 • Etapy wprowadzania zmiany a transformacja firmy
 • Opór i jego przezwyciężanie
 • Kierowanie w zmianie
 • Przywództwo w zmianie

Zarządzanie personelem i kompetencjami

 • Planowanie i rozwój kompetencji
 • Zarządzanie budżetem kompetencji
 • Poziomy kompetencji
 • Zewnętrzne miary kompetencji


Z czego składa się szkolenie?


Badanie kompetencji

Z badania dowiesz się czego powinieneś się nauczyć. Pozwoli Ci ono monitorować, czy podczas szkolenia uzupełniasz tą wiedzę i umiejętności, które są Ci potrzebne.


Dostęp do platformy e-learningowej

Dostęp do platformy będziesz miał podczas całego kursu i do dwóch miesięcy po jego zakończeniu. E-learning zawiera zarówno materiały jak i daje Ci możliwość szybkiej komunikacji z opiekunem Waszej grupy oraz innymi uczestnikami szkolenia.


Warsztaty z trenerem

Podczas warsztatów przećwiczysz konkretne umiejętności, opracujesz lub uzyskasz narzędzia managerskie, które pozwolą Ci efektywnie pracować.


Egzamin certyfikujący

Egzamin będziesz zdawał na wybranym poziomie i  będzie on zróżnicowany w zależności od poziomu.


Baza narzędzi

Znamy samotność szefa, dlatego oferujemy Ci dostęp do społeczności profesjonalistów i konsultantów, z którymi na bieżąco będziesz mógł wymieniać doświadczenia, konsultować się i inspirować.

Egzamin i certyfikacja

Egzamin składa się z testu zawierającego 80 pytań jednokrotnego wyboru oraz, w zależności od wybranego poziomu, z prezentacji zadania zarządczego lub projektu zarządczego.

Tylko u nas uzyskasz certyfikat wystawiany przez American Certification Institute (ACI) – cieszącą się uznaniem na całym świecie firmę, która działa już od 1999 r., a swoje wymagania certyfikacyjne na bieżąco przystosowuje do dynamicznie zmieniających się realiów biznesowych.

Certyfikat American Certification Institute

Dlaczego warto certyfikować się z American Certification Institute®?

 • Jest to certyfikacja przygotowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów, dlatego jest bardzo praktyczna.
 • Długoletnie doświadczenie - firma działa od 1999 roku.
 • Ponad 1 mln certyfikatów wydanych na całym świecie
  z różnych dziedzin - w tym 122 tys. certyfikatów managerskich.
 • Wygoda i elastyczność - możesz przystąpić do części teoretycznej online kiedy chcesz, a termin części praktycznej dopasujemy do Ciebie.
 • Wymagania certyfikacyjne są na bieżąco przystosowywane do zmieniających się realiów biznesowych.

8 atutów Heuresis, czyli dlaczego warto się szkolić właśnie u nas


Mamy 20 lat doświadczenia w szkoleniach dla managerów

Pracowaliśmy i pracujemy z managerami wszystkich szczebli firm różnych branż i wielkości, dlatego niezależnie od tego, czy Twoja firma to działające lokalnie mikroprzedsiębiorstwo, czy międzynarodowa korporacja – u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Tylko u nas uzyskasz certyfikat wystawiany przez American Certification Institute (ACI)

Cenimy Twój czas: szkolimy, wykorzystując blended learning – nowoczesną formułę łączącą w sobie zajęcia na żywo z tymi odbywającymi się online. Pozwala ona na zoptymalizowanie czasu szkolenia, a dokładnie na skrócenie go średnio o połowę.

Stawiamy na praktykę: wierzymy, że najważniejsze jest nie samo zdobycie wiedzy, a wykorzystanie jej w codziennym życiu, dlatego prowadzone przez naszych trenerów zajęcia są praktyczne i zawierają wyłącznie treści i narzędzia gotowe do wykorzystania w pracy zawodowej.

Wysoko wykwalifikowana i kompetentna kadra trenerska: nasi trenerzy dobrze wiedzą, do czego ma się przydać przekazywana przez nich wiedza, dlatego nastawieni są na skuteczność szkoleniairozwiązywanie problemów uczestników.

Dbamy o Ciebie także po zakończeniu szkolenia, oferując Ci dostęp do bazy danych, wymianę doświadczeń i konsultacje.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, także w kwestiach finansowych, dlatego możesz mieć pewność, że szczegóły płatności za Twoje szkolenie omówimy z Tobą indywidualnie oraz zaproponujemy jej korzystne warunki.

Zgłoś się już dziś!
<kliknij, aby rozwinąć>

NASZ TRENER


BEATA ZAWADZKA

Doświadczony trener, coach i ekspert w zakresie zarządzania jakością. Współzałożycielka i współwłaścicielka Masterform. Wieloletnia HR Manager i Quality Manager. Prowadzi consulting w zakresie zarządzanie jakością, rozwiązywanie problemów jakościowych, zarządzanie przez cele, wyznaczanie celów.

Posiada certyfikaty: QM Representative (TUV), Quality Manager (TUV), Certified International Professional Trainer (American Certification Institute).

CENNIK


Wartość pełnego kursu blended learning

6800 zł + VAT


Pełny kurs blended learning obejmuje:

 • Badanie kompetencji, test dostarcza cennych informacji o tym, czego możesz nauczyć się na kursie,
 • E- learning, - Zarządzanie organizacją -  ułatwia uczenie się przed zjazdami stacjonarnymi oraz pozwala poznać nowe i utrwalić poznane podczas kursu treści merytoryczne
 • 4 dni intensywnych zajęć warsztatowych, pełnych praktycznych ćwiczeń
 • Badanie post – zilustruje Ci jak wiele nauczyłeś się w trakcie kursu

Możesz też wybrać poszczególne elementy kursu i uczyć się we własnym tempie


Dostępne są następujące części kursu:

 • Badanie kompetencji – dzięki któremu zidentyfikujesz swoje luki kompetencyjne oraz możliwości rozwoju zawodowego - 

300 zł + VAT


Jeśli chcesz się również certyfikować, to koszt certyfikacji wynosi 410$, przeliczane według kursu średniego NBP.


W ramach szkolenia otrzymasz materiały szkoleniowe w postaci pigułek wiedzy oraz dostęp do materiałów elektronicznych na platformie e-learningowej.

Każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzyma  indywidualny certyfikat potwierdzający nabyte i rozwinięte umiejętności managerskie i liderskie.

Cena szkolenia obejmuje również obiad i poczęstunek w trakcie szkolenia.


KOLEJNE KROKI


 1. Wyślij formularz zgłoszeniowy

2. Wypełnij badanie kompetencji

3. Zaloguj się na platformie elearningowej i zacznij poznawać poszczególne zagadnienia

4. W wybranym terminie zgłoś się na warsztaty stacjonarne i dziel się swoją wiedzą oraz poznawaj doświadczenia innych

5. Korzystaj z bazy wiedzy zamieszczonej na platformie i rozwijaj się w przyśpieszonym tempie!

6. Po zakończeniu kursu sprawdź, czego się nauczyłeś wypełniając badanie ex post!

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Jeśli jesteś managerem liniowym i chcesz odświeżyć i ugruntować swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kompetencji liderskich lub masz wśród swoich podwładnych osoby na takim stanowisku, to zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową dla liderów i managerów liniowych.