Szkolenia

Szkolenia biznesowe - krocz z nami ścieżką sukcesu

Nasze kursy i szkolenia dedykowane są osobom, które chcą zwiększyć swoje kompetencje w przystępny i co najważniejsze - skuteczny sposób. Stawiamy na jakość i merytorykę, jak również bogate doświadczenie naszych trenerów poparte sukcesami. To specjaliści w swoich dziedzinach, którzy łączą pasję z pracą. Cechuje ich ogromna charyzma i umiejętności kompleksowego dzielenia się wiedzą. Potrafią stworzyć duet indywidualnego podejścia do każdego kursanta - niezależnie od stopnia doświadczenia zawodowego - ze sprawdzonymi metodami realizacji programu szkoleń. To sprawia, że informacje są bardzo szybko przyswajane.

W programach naszych szkoleń online, jak i stacjonarnych nie ma przestrzeni na sztampowe podejście do kursantów. Nie powielamy schematów, a wychodzimy na przeciw stale rosnącym oczekiwaniom kadry zarządzającej i trenerów. Wiemy, że rynek zmienia się bardzo dynamicznie, stąd na bieżąco na to reagujemy. Potrafimy dzielić się wiedzą, ale co najważniejsze - dajemy jasne wskazówki dotyczące jej praktycznego wykorzystania. 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że za teorią musi iść umiejętność jej wykorzystania, wdrożenia w życie. Szkolenia dla biznesu, to nasza specjalność, czego dowiodły tysiące przeszkolonych specjalistów, którzy z powodzeniem się rozwijają i odnoszą sukcesy. 

Szkolenia dla managerów 

Weź udział w szkoleniu dla Managerów Średniego Szczebla i dowiedz się, jak efektywnie zarządzać zespołem kierowników. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez meandry wiedzy dotyczącej Twoich obowiązków. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz przygodę z byciem managerem, czy masz już doświadczenie. Dostosujemy się do Twoich umiejętności.

Możesz liczyć zarówno na wsparcie w zakresie szlifowania kompetencji liderskich, jak i wiedzy branżowej. Dowiedz się, jak odnaleźć się w dynamicznie zmieniających się realiach biznesowych związanych z zarządzaniem. Szkolenie będzie dla Ciebie pomocne na drodze do zarządzania wartością firmy, jak również zasobami ludzkimi oraz kapitałem klientów. Z powodzeniem będziesz potrafił określić typ rynku na którym prosperuje Twoja firma poprzez poznanie koncepcji zarządzania strategicznego. Po zakończonym kursie masz możliwość podejścia do egzaminu certyfikującego American Certification Institute® (ACI®).

W naszej ofercie znajdziesz również cenione, profesjonalne i co najważniejsze - unikalne szkolenia dla Managerów HR. Dedykowane są one osobom wykonującym obowiązki dyrektora działu personalnego lub dopiero przygotowującym się na ich pełnienie.

Szkolenie jest ogromnym wsparciem na drodze do doskonalenia umiejętności. Jest również pomocne w nauce budowania zespołu, jego umiejętnego zarządzania, motywowania i oceniania pracowników. Kluczem do sukcesu będzie wiedza w zakresie zarządzania strategicznego, jak również właściwe wykorzystywanie długofalowego myślenia. Dowiesz się, dlaczego jest ono tak istotne w kontekście globalizacji rynków. Nasi eksperci pokażą Ci, jak budować zaangażowanie pracowników zarówno w kwestii powierzanych obowiązków, jak również samodoskonalenia. W końcu ich rozwój jest ogromnie ważny na drodze do rozwoju firmy. Warto wiedzieć zatrudnione osoby stanowią jej fundament, bez którego żadne przedsiębiorstwo nie ruszy z miejsca. Znów będziesz miał możliwość podejścia do egzaminu, a następnie legitymowania się certyfikatem American Certification Institute® (ACI®). 

Skorzystaj z naszych szkoleń dedykowanych Liderom i Managerom Liniowym. Są one bardzo dobrym wyborem dla osób, które przygotowują się do objęcia stanowiska, bądź już wykonują obowiązki managera liniowego tudzież lidera zespołu. W trakcie spotkań nasi eksperci dzielą się wiedzą z zakresu zwiększania kompetencji liderskich w oparciu o rzetelną wiedzę i na bieżąco aktualizowane informacje. Nauczą Cię, jak wzmocnić swój autorytet w zespole, które następnie przełożą się na docenienie osób, którym podlegasz.

Co najważniejsze - dowiesz się jak budować zaufanie pracowników, które będzie przekładało się na ich zaangażowanie w powierzone obowiązki. Ważne jest także to, aby budować ich przywiązanie do firmy i chęć uczestniczenia w jej rozwoju. Dobrze zmotywowany i zgrany zespół, to klucz do sukcesu.

Nasi specjaliści dadzą Ci cenne wskazówki dotyczące tego, jak korzystać z narzędzi heurystycznych, które wesprą w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów. Dowiesz się, a jaki sposób podejmować trafne decyzje, które będą korzystne zarówno dla Ciebie jako lidera, jak i dla całej firmy. Ponadto usprawnisz wewnętrzną organizację w przedsiębiorstwie z pomocą optymalizowania procesów, jak również mapowania. Tutaj również dajemy Ci możliwość certyfikacji American Certification Institute® (ACI®). 

Oferujemy także szkolenia dla Managerów Edukacji, które wpisują się w potrzeby osób odpowiedzialnych za organizację szkoleń w firmie, bądź za zarządzanie nimi. Są również skrojone na miarę potrzeb tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie. Nasi eksperci poprowadzą Cię przez ścieżkę zdobywania wiedzy z zakresu identyfikacji i analizowania potrzeb szkoleniowych pracowników. Nieobce są ich różne techniki projektowania szkoleń, które wzbogacą je na tyle, iż pracownicy będą chcieli aktywnie w nich uczestniczyć. Szkolenie udowodni Ci, że ważne jest reagowanie na wszelkie zmiany w organizacji. Będziesz potrafił umiejętnie nią zarządzać, a ponadto rozwiązywać problemy, którym musisz stawiać czoła każdego dnia. Tutaj również dajemy Ci możliwość certyfikacji American Certification Institute® (ACI®). 

Szkolenia dla trenerów

Zapraszamy do brania udziału w profesjonalnych szkoleniach dla Trenerów. To idealna propozycja dla Ciebie, jeśli wiążesz swoją karierę z uczeniem dorosłych osób. Jeśli jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, ale brakuje Ci umiejętności dotyczących przekazywania wiedzy lub zastanawiasz się, czy te posiadane są efektywne, to koniecznie zgłoś się do nas!

Nasi eksperci pokażą Ci, jak skutecznie przekazywać wiedzę. Dowiesz się, jakie są metody i techniki, które są w tym procesie bardzo pomocne. Nie bez znaczenia pozostaje także umiejętność organizacji cyklu szkoleniowego. Bez problemu będziesz potrafił zarówno zidentyfikować potrzeby uczestników, jak również wpisać się w nie tak, aby ich zainteresować. Specjaliści podpowiedzą Ci, jak prowadzić warsztaty, aby były one inspirujące dla Twojego audytorium. Będziesz również potrafił dostosować przekazywaną wiedzę do poziomu umiejętności uczestników. Pamiętaj o tym, że w edukowaniu ludzi szalenie ważne są takie czynniki jak indywidualne podejście i zrozumienie potrzeb. Jak zwykle będziesz miał również szansę wziąć udział w egzaminie, po którym możesz uzyskać certyfikat American Certification Institute® (ACI®). 

Szkolenia dla biznesu dopasowane do Twoich umiejętności

Przed rozpoczęciem szkolenia będziesz poddany testowi kompetencji. Wszystko po to, abyś mógł zweryfikować poziom swoich umiejętności. Będzie on również pomocny dla nas. Chcemy maksymalnie dopasować szkolenie do Twoich potrzeb. Tylko w taki sposób będzie ono miało sens i przyniesie Ci realną korzyść. 

Jesteśmy po to, aby Ci pomóc i wykorzystać Twój potencjał. Wraz z naszymi ekspertami będziesz miał szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej. Ponadto będziesz miał szansę rozmowy zarówno z nimi, jak i innymi uczestnikami. To stanowi znakomitą bazę do doskonalenia umiejętności interpersonalnych, jak również przydatną do wymiany doświadczeń.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji. W przypadku pytań, zgłoś się do nas! Gwarantujemy, że żadnego z nich nie pozostawimy bez odpowiedzi. Już dziś czekamy na Ciebie! Już nie możemy się doczekać aż wspólnie wejdziemy na ścieżkę Twojego sukcesu zawodowego! Jesteśmy przekonani, że razem osiągniemy naprawdę wiele. Ponadto z pomocą certyfikatu, który uzyskasz po ukończonym szkoleniu możesz liczyć na otwieranie się wielu drzwi na współprace biznesowe, co może w istotny sposób wpłynąć na rozwój Twojej firmy!