Negocjacje dla handlowców i kupców

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSOKO CENIONE I UNIKALNE W POLSCE SZKOLENIE Z NEGOCJACJI DLA HANDLOWCÓW I KUPCÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ CERTYFIKACJI AMERICAN CERTIFICATION INSTITUTE® (ACI®)!

Jesteś handlowcem i do Twoich celów biznesowych należy utrzymanie możliwie jak najwyższej marży na oferowane towary lub usługi, zwiększenie sprzedaży i poszerzenie grona klientów? A może, jako kupcowi, zależy Ci na nabywaniu towarów lub usług po jak najkorzystniejszych cenach? Chcesz dowiedzieć się, jak w osiąganiu tych celów może pomóc Ci wiedza i umiejętności z zakresu negocjacji? Jeśli tak, to nasze szkolenie z negocjacji dla handlowców jest właśnie dla Ciebie.

Na naszym kursie poznasz psychologiczne prawa negocjacji i dowiesz się, jak wywierać podczas nich wpływ społeczny. Pozwoli Ci to pozyskiwać klientów i utrzymywać z nimi relacje w sposób przemyślany, a co za tym idzie – owocny. Zapoznasz się również ze specyfiką procesu negocjacyjnego: jego etapami, przebiegiem oraz wykorzystywanymi w nim metodami, technikami i taktykami. Wiedza ta pomoże Ci lepiej planować swoje działania w obszarze negocjacji handlowych i staranniej się do nich przygotowywać. Nauczymy Cię także dostosowywać styl prowadzenia negocjacji do kultury kraju pochodzenia osoby, z którą masz negocjować. Dzięki temu poczujesz się pewniej w biznesowym otoczeniu międzynarodowym i zyskasz szansę na rozszerzenie swojej działalności na rynki światowe.

Niezaprzeczalną korzyścią z uczestnictwa w naszym szkoleniu jest też możliwość podejścia do egzaminu certyfikującego American Certification Institute® (ACI®), a po jego zdaniu dołączenia do grona tysięcy osób z całego świata mogących się poszczycić certyfikatem Certified International Professional Negotiator. Do certyfikacji możesz także podejść osobno, nie uczestnicząc wcześniej w naszym szkoleniu, jednak zachęcamy Cię do wzięcia w nim udziału, gdyż metody i techniki stosowane podczas warsztatów dają niepowtarzalną okazję przećwiczenia stosowania nowo nabytej wiedzy i umiejętności w praktyce, a same warsztaty są czasem wymiany doświadczeń uczestników między sobą oraz między uczestnikami a trenerem.

Wyjątkowość naszego szkolenia dla managerów edukacji objawia się również
w innowacyjnej formule blended-learningu, w której jest ono realizowane. Obejmuje ona zarówno warsztaty prowadzone na żywo, jak i zajęcia online realizowane na platformie e-learningowej.  

Przed rozpoczęciem szkolenia czeka Cię badanie kompetencji – test online, dzięki któremu dowiesz się, które zagadnienia z zakresu szkolenia są Ci już znane, które będą dla Ciebie zupełnie nowe,
a które wymagają przypomnienia i utrwalenia. Badanie kompetencji również nam dostarcza cennych informacji – dzięki niemu możemy projektować szkolenie tak, aby było ono dla Ciebie jak najbardziej przydatne i owocne.

Nasze szkolenie z negocjacji dla handlowców realizowane jest zgodnie z programem ACI® dopasowanym do wymagań Europejskiej Ramy Kwalifikacji (EQF).

BEZPŁATNA REZERWACJA!

Najbliższe szkolenie startuje:

07.03.2024 r., Kraków

Kolejne szkolenia startują:

17.04.2024 r., Kraków

25.09.2024 r., Kraków

NEGOCJUJ MĄDRZEJ, ABY ROZWIJAĆ SWÓJ BIZNES!

Zgłoś się już dziś!
<kliknij, aby rozwinąć>

Dzięki naszemu szkoleniu:

 • odkryjesz rolę psychologii i socjologii w negocjacjach
 • poznasz metody, techniki i taktyki stosowane na różnych etapach procesu negocjacyjnego
 • otrzymasz cały wachlarz narzędzi, który pomoże Ci wykorzystać wiedzę z zakresu negocjacji w praktyce
 • zabłyśniesz na każdym spotkaniu biznesowym dzięki znajomości (i umiejętności stosowania w praktyce) zasad etykiety rozmów negocjacyjnych czy sprawnemu dopasowywaniu stylu prowadzenia negocjacji do kręgu kulturowego, z którego wywodzi się Twój rozmówca
 • ugruntujesz lub wzmocnisz swoją pozycję w swojej firmie, dając się poznać jako dobry, a więc skuteczny negocjator
 • uzyskasz certyfikat ACI, dzięki któremu wiarygodnie i szybko zaprezentujesz swoje umiejętności w zakresie negocjacji

KURS EXCELLENCE IN NEGOTIATIONS W LICZBACH

 • Ponad 150 realizowanych kursów z negocjacji
 • Wyszkolonych ponad 1500 skutecznych negocjatorów
 • Ponad 3600 godzin pracy szkoleniowej z osobami negocjującymi zróżnicowane kontrakty
 • Ponad 80 certyfikowanych negocjatorów w Polsce i 5600
  w Europie, Azji i USA
 • Rodzaje wykorzystywanych symulacji: handlowe, restrukturyzacja, zmiany wewnętrzne, reklamacje, przejęcia, alianse strategiczne i inne
 • Najciekawsza branża: zabudowa stoisk targowych na całym świecie
 • Najczęstsze zagadnienia: obrona marży, nawiązanie korzystnej współpracy biznesowej.

Z czego składa się szkolenie?


Badanie kompetencji

Z badania dowiesz się czego powinieneś się nauczyć. Pozwoli Ci ono monitorować, czy podczas szkolenia uzupełniasz tą wiedzę i umiejętności, które są Ci potrzebne.


Dostęp do platformy e-learningowej

Dostęp do platformy będziesz miał podczas całego kursu i do dwóch miesięcy po jego zakończeniu. E-learning zawiera zarówno materiały jak i daje Ci możliwość szybkiej komunikacji z opiekunem Waszej grupy oraz innymi uczestnikami szkolenia.


Warsztaty z trenerem

Podczas warsztatów przećwiczysz konkretne umiejętności, opracujesz lub uzyskasz narzędzia managerskie, które pozwolą Ci efektywnie pracować.


Egzamin certyfikujący

Egzamin będziesz zdawał na wybranym poziomie i  będzie on zróżnicowany w zależności od poziomu.


Baza narzędzi

Znamy samotność szefa, dlatego oferujemy Ci dostęp do społeczności profesjonalistów i konsultantów, z którymi na bieżąco będziesz mógł wymieniać doświadczenia, konsultować się i inspirować.

Egzamin i certyfikacja

Egzamin składa się z testu zawierającego 80 pytań jednokrotnego wyboru oraz, w zależności od wybranego poziomu, z prezentacji zadania zarządczego lub projektu zarządczego.

Tylko u nas uzyskasz certyfikat wystawiany przez American Certification Institute (ACI) – cieszącą się uznaniem na całym świecie firmę, która działa już od 1999 r., a swoje wymagania certyfikacyjne na bieżąco przystosowuje do dynamicznie zmieniających się realiów biznesowych.

Certyfikat American Certification Institute

Dlaczego warto certyfikować się z American Certification Institute®?

 • Jest to certyfikacja przygotowana przez profesjonalistów dla profesjonalistów, dlatego jest bardzo praktyczna.
 • Długoletnie doświadczenie - firma działa od 1999 roku.
 • Ponad 1 mln certyfikatów wydanych na całym świecie
  z różnych dziedzin - w tym 122 tys. certyfikatów managerskich.
 • Wygoda i elastyczność - możesz przystąpić do części teoretycznej online kiedy chcesz, a termin części praktycznej dopasujemy do Ciebie.
 • Wymagania certyfikacyjne są na bieżąco przystosowywane do zmieniających się realiów biznesowych.

Kurs Negocjacje dla Handlowców i Kupców z możliwością certyfikacji na poziomie: CERTIFIED INTERNATIONAL PROFESSIONAL NEGOTIATOR (CIPN)


Do udziału w szkoleniu zapraszamy:

 • osoby które zawodowo zajmują się prowadzeniem negocjacji zakupowych i handlowych
 • osoby, które chcą rozwinąć swoje umiejętności, podnieść pewność siebie i tym samym podnieść swoją efektywność jako zawodowi negocjatorzy,
 • osoby, które zainteresowane są potwierdzeniem swoich umiejętności międzynarodowym certyfikatem w zakresie negocjacji.

ZAKRES MERYTORYCZNY

CERTIFIED INTERNATIONAL PROFESSIONAL NEGOTIATOR®

MODUŁ I – PSYCHOLOGIA NEGOCJACJI

1.Psychologiczne prawa negocjacji.

2.Wywieranie wpływu społecznego w trakcie negocjacji.

3.Autoanaliza reakcji na stosowane przez rozmówców prawa psychologiczne i reguły wpływu społecznego oraz komunikaty perswazyjne

4.Zaawansowane techniki komunikacji werbalnej i pozawerbalnej w trakcie negocjacji.

5.Kompetencje i profil negocjatora.

MODUŁ II – PROWADZENIE NEGOCJACJI

 1. Dom negocjacyjny – elementy, czyli:

•Prawa psychologiczne występujące w negocjacjach.

•Zarządzanie procesem negocjacyjnym

•Kompetencje negocjatora lub zespołu (styl, technika).

•Wyznaczanie i obrona celów negocjacyjnych

•Techniki i taktyki negocjacyjne na każdym etapie procesu negocjacji (60 taktyk i zachowań negocjacyjnych). •

2. 3S negocjacyjne – strategia, styl, scenariusz negocjacyjny.

3. Zarządzanie procesem negocjacyjnym

•Planowanie negocjacji (rozpoznanie Partnera negocjacyjnego, wyznaczenie celów, dobór negocjatora lub zespołu negocjacyjnego, BATNA).

•Prowadzenie negocjacji: -rozpoczęcie negocjacji (proces otwarcia, wyjście z parametrem negocjacyjnym, taktyki na początek),

-negocjacje właściwe (budowanie wartości parametrów negocjacyjnych, sztuka ustępowania, zarządzanie konfliktem, argumentowanie, taktyki negocjacyjne stosowane w trakcie),

-negocjacje końcowe (testowanie limitów, taktyki domykania procesu negocjacji).

•Zakończenie negocjacji (dokumentowanie negocjacji, sporządzanie umowy).

MODUŁ III – NEGOCJACJE GLOBALNE I ETYKIETA W PROCESIE NEGOCJACJI

Uwarunkowania i różnice kulturowe w procesach negocjacyjnych

Kraj pochodzenia negocjatora a wartości i styl prowadzenia negocjacji.

Protokół dyplomatyczny, czyli „kto przed kim”

Etykieta w rozmowach negocjacyjnych

Zachowanie w różnych sytuacjach negocjacyjnych i biznesowych (konferencje, przyjęcia, spotkania)

8 atutów Heuresis, czyli dlaczego warto się szkolić właśnie u nas


Mamy 20 lat doświadczenia w szkoleniach dla managerów

Pracowaliśmy i pracujemy z managerami wszystkich szczebli firm różnych branż i wielkości, dlatego niezależnie od tego, czy Twoja firma to działające lokalnie mikroprzedsiębiorstwo, czy międzynarodowa korporacja – u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Tylko u nas uzyskasz certyfikat wystawiany przez American Certification Institute (ACI)

Cenimy Twój czas: szkolimy, wykorzystując blended learning – nowoczesną formułę łączącą w sobie zajęcia na żywo z tymi odbywającymi się online. Pozwala ona na zoptymalizowanie czasu szkolenia, a dokładnie na skrócenie go średnio o połowę.

Stawiamy na praktykę: wierzymy, że najważniejsze jest nie samo zdobycie wiedzy, a wykorzystanie jej w codziennym życiu, dlatego prowadzone przez naszych trenerów zajęcia są praktyczne i zawierają wyłącznie treści i narzędzia gotowe do wykorzystania w pracy zawodowej.

Wysoko wykwalifikowana i kompetentna kadra trenerska: nasi trenerzy dobrze wiedzą, do czego ma się przydać przekazywana przez nich wiedza, dlatego nastawieni są na skuteczność szkoleniairozwiązywanie problemów uczestników.

Dbamy o Ciebie także po zakończeniu szkolenia, oferując Ci dostęp do bazy danych, wymianę doświadczeń i konsultacje.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, także w kwestiach finansowych, dlatego możesz mieć pewność, że szczegóły płatności za Twoje szkolenie omówimy z Tobą indywidualnie oraz zaproponujemy jej korzystne warunki.

Zgłoś się już dziś!
<kliknij, aby rozwinąć>

NASZ TRENER


Krzysztof Grząba

Negocjator biznesowy, audytor wewnętrzny,  trener i menedżer. Aktualnie zawodowo zajmuje się zarządzaniem kontraktami oraz negocjacjami w spółce Skarbu Państwa. Wcześniej negocjator oraz menedżer w firmach prywatnych. Z negocjacjami związany od 2014 roku. Praktyczne doświadczeni zdobywał pracując w kancelariach finansowych, w marketingu i sprzedaży oraz jako samodzielny negocjator i manager. Trener i wykładowca podczas szkoleń realizowanych w ramach edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego.

Autor publikacji na temat wykorzystania wywiadu biznesowego w negocjacjach (autorski model wykorzystania wywiadu w procesie negocjacji) oraz wartość partnerstwa i jej wpływ na negocjacje płacowe w organizacji.   OD 2012 roku prowadzi zajęcia edukacyjne i  wykłady z przedsiębiorczości, samorozwoju i motywacji zarówno dla młodzieży jak i osób dorosłych. chce zarazić uczestników pasją do negocjacji oraz kreatywnym podejściem do rozwiązywania trudnych spraw biznesowych dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą. Wolontariusz. Człowiek wielu pasji.

Posiada Certified International Professional Negotiator CIPN oraz Certified International Professional Trainer  CIPT, certyfikat Professional Customer Service a także Liderzy jutra – przywództwo, budowanie strategii i modeli biznesowych (ICAN Institute)Management of Risk (Axelos), certyfikaty dla auditorow ISO 9001, 14001, 45001 oraz 27001. 

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu negocjacji w biznesie, negocjacji dla działów sprzedaży, a także warsztaty z przedsiębiorczości, zarządzania procesowego, samorozwoju, komunikacji  i motywacji.

CENNIK


Wartość pełnego kursu blended learning

6800 zł + VAT


Pełny kurs blended learning obejmuje:

 • Badanie kompetencji, test dostarcza cennych informacji o tym, czego możesz nauczyć się na kursie,
 • E- learning, ułatwia uczenie się przed zjazdami stacjonarnymi oraz pozwala poznać nowe i utrwalić poznane podczas kursu treści merytoryczne
 • 4 dni intensywnych zajęć warsztatowych, pełnych praktycznych ćwiczeń
 • Badanie post – zilustruje Ci jak wiele nauczyłeś się w trakcie kursu

Możesz też wybrać poszczególne elementy kursu i uczyć się we własnym tempie


Dostępne są następujące części kursu:

 • Badanie kompetencji – dzięki któremu zidentyfikujesz swoje luki kompetencyjne oraz możliwości rozwoju zawodowego - 

300 zł + VAT


Jeśli chcesz się również certyfikować, to koszt certyfikacji wynosi 380$, przeliczane według kursu średniego NBP.


W ramach szkolenia otrzymasz materiały szkoleniowe w postaci pigułek wiedzy oraz dostęp do materiałów elektronicznych na platformie e-learningowej.

Każda osoba uczestnicząca w szkoleniu otrzyma  indywidualny certyfikat potwierdzający nabyte i rozwinięte umiejętności managerskie i liderskie.

Cena szkolenia obejmuje również obiad i poczęstunek w trakcie szkolenia.


KOLEJNE KROKI


 1. Wyślij formularz zgłoszeniowy

2. Wypełnij badanie kompetencji

3. Zaloguj się na platformie elearningowej i zacznij poznawać poszczególne zagadnienia

4. W wybranym terminie zgłoś się na warsztaty stacjonarne i dziel się swoją wiedzą oraz poznawaj doświadczenia innych

5. Korzystaj z bazy wiedzy zamieszczonej na platformie i rozwijaj się w przyśpieszonym tempie!

6. Po zakończeniu kursu sprawdź, czego się nauczyłeś wypełniając badanie ex post!

Zainteresowany? Nie zwlekaj!

Jeśli jesteś managerem i chcesz, by wiedza i umiejętności z obszaru negocjacji służyły Ci przede wszystkim w zewnętrznych i wewnętrznych relacjach biznesowych, także w środowisku wielokulturowym, to zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową z zakresu negocjacji dla managerów.